| angel13 a întrebat:

Va rog daca stiti vreun site (link) unde pot vedea meciul Brasov-Steaua, 7 august happy. Eventual sa nu trebuiasca sa descarc 100 de programe happy. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Pai iti trebuie un singur program si anume Sopcast. E obligatoriu pe cam toate site-urile. iar un site foarte bun e http://www.myp2p.eu/ - intri la fotbal si pe pagina a2a cam pe la mijloc o sa vezi meciul Stelei.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Meciul se transmite pe Digisport si eu il vad pe televizoarele.com. Se intra de pe Internet Explorer si ai nevoie de plugin-ul Sopcast, se descarca usor de pe acest site. Vizionare placuta!