| andreeaaa1 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste pedepse la pool.
fundita

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Cel care pierde sa inghita sa tina o bila de biliard pe varful nasului timp de 20 de secunde. De fiecare data cand nu reuseste sa creasca timpul pedepsei cu 5 secunde. Sa vezi distractie. Il tii toata ziua asa.

| Vampă a răspuns:

Cel care pierde face cinste cu un suclove struck

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Uite cum faci cel care pierde se duce la masa si striga din tot glasul lui ca nu sie nimim si daca nu vrea sa faca asta il obligi sa se stropeasca in cap cu o sticla de bere laughing)))) sa vezi ce tare va firolling on the floor)))))))))

| Morphine21 a răspuns:

Sa scrie la stste iubesc andreea.
sa trimita un mass "sunteti niste tocilari ambulanti/etc"
sa faca declaratie la o/un fata/baiat care stii ca il/o place.

| batysta10 a răspuns:

Cel care pierde sa se duca la masa si sa spuna ca e cel mai prost copil din lume