| Elyxx a întrebat:

va rog eu frumos sa ma ajutati.am de facut, pentru maine, niste intrebari pentru un interviu care trebuie sa il iau doamei diriginta pentru revista scolii.am nevoie de 10 intrebari.si habar n-am ce intrebari sa fac. diriga are 35 de ani, km ce intrebari pot sa ii adresez?

fundita:*

1 răspuns:
| mispis a răspuns:

1. Aveti animale de companie? Cum se numesc?
2.In afara de de profesor, ce v-ar fi placut sa fiti?
3.Care este cel mai frumos cadou primit de la elevi?
4. Spuneti cateva perle ale elevilor dumneavoastra care v-au amuzat.
5. Ce tara v-ar placea sa vizitati si de ce?
6. Aveti amintiri placute din liceu? Enumerati cateva.
7.Credeti ca, in zilele noastre, elevii invata mai putin? De ce?
8. Ce gen de muzica ascultati?
9. Aveti un poet preferat? Daca da, ziceti cateva poezii/poeme scrise de acesta.
10. Daca ati fi pentru o zi presedinte, ce ati face?
Cam astea ar fihee hee. Bine, la inceput, trebui sa spui ceva de genul: Numele dumneavoastra iar la sfarsit Multumesc pentru interviul acordat.Vezi tutongueSucces:*.