| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie un sitedupa care sa descarc multe jocuri miniclip dar nevirusate. Uneori imi pica internetul si vreau sa am ce face atunci ca sa nu ma plictisesc. Dau fundita. Dar vreau raspuns rapid

1 răspuns:
| viitortatic a răspuns:

Ok,intreba intrebatoare
de ce miniclip?
In primul rand ar trebui sa ne spui varsta si preferintele
de exemplu Shooter, strategie, rpg ( role player game, adica mergi cu un om si ataci)sport
de altfel si performantele calculatorului tau ( sau cel putin anul in care l-ai cumparat, aproximativ)

Daca se intampal sa nu raspund mesajului tau da-mi unul privat si iti voi spune acolo ( se poate sa uit sa verific )
bafta