| NuImiPunNume a întrebat:

Va rogg sa ma ajutati. cu in care am de scris in 8-10 randuri un textt in care sa povestesc (dar pot si cu dialog) o intamplare frumoasa. plzz scrie`ri aicii...

Răspuns Câştigător
| Bobbless a răspuns:

Paaai... Titul l-ai putea pune in vacanta; si ai putea povesti despre o intamplare frumoasa de a ta intr-o vacantaa happy ca ai fost in locu x si ca ti-ai facut o noua prietena care si in prezent este una dintre cele mai bune prietene ale tale. Ca ati facut multe impreuna si ca pentru tine este ca o sora. Ca va spuneti una alteia tot ca mergeti impreuna la cumparaturi, ca sunteti sincere una fata de alta. Stiu si eu? thinking sau ai putea povesti despre o excursie in padure cu familia unde v-ati instalat cortul si ati gasit in padure o pisica pierduta pe care ati inceput sa o iubiti atat de mult incat ati luat-o cu voi acasa si i-ati dat un nume si face parte din familie. Sau ai putea povesti o zi frumoasa cu prietenii ca v-ati intalnit intr-un parc si ca ati povestit despre muzica, arta etc. oh go on saau ca ai fost la mare si te-ai imprietenit cu un delfin laughing Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaa? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Bobbless a răspuns:

Meersi de funda :*:* love struck!