| YumiSukinanda a întrebat:

va veni 1 aprilie. Si vreau sa fac mai multe farse dar..nu stiu. Ceva simplu, de efect stiti? Un site? Sau stiti voi? va rog chiar vrea ceva reusit! FUNDA! urgent plis

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe langa farsele alea sa nu uiti sa-mi zici la multi ani si drumuri uscate sa ai.

| Wokez a răspuns:

Cumapara o sticla de jumate de litru de coca-cola si baga 2mentosane in ea. pui dopu repede si o dai cuiva sa o desfacarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| monamonkey a răspuns (pentru shoriceludebiblioteca):

Ai dreptate.

| Ruben991 a răspuns (pentru Wokez):

Eu am icercat doar ca mi-a cerut diriga sticla cu cola si eu sarit in fata big grin

Răspuns utilizator avertizat
| vladutzick a răspuns:

Trimite pe mess prietenilor tai un virus inofensiv care le inchide calculatorul. Apesi click dreapta pe mouse si dai la new shortcut. In short cut scrii; shutdown -s -t 5 -c "teapa" adica (-s = secunde, t = timpul, c = mesajul) apoi dai next si scrii ex: program de spart parole... apoi dai save.

| R1alu a răspuns:

Gluma asta se face cel mai bine cu prietenii. Trebuie sa aveti la indemana recipiente cu apa. Cand victima adoarme aprindeti o hartie si strigati FOOOC! Victima o sa se trezeaca brusc si o sa vada foc exact in fata. Apoi imediat stingeti focul cu caaat mai multa apa, astfel incat victima sa ramana leoarca.

| ioana98 a răspuns:

Hhh

| timmy556 a răspuns:

Http://roblog.tk/? p=1100 cele mai tari farse!