| NameName a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Dau funda + vot la cele mai bune idei (P. S.: sa fie interesante, nu de genul "asculta muzica sau iesi in parc")... FUNDA!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau pe internet, televizor sau playstation 3, mai ies afara sa ma aerisesc din cand in cand.

| gabrielutzu a răspuns:

Eu de exemplu,cand ma plictisesc, dau raspunsuri stupide, la intrebari stupide.F.ck,pardon,funda.

| Hiroko a răspuns:

Cand ma plictisesc mai vb pe mess, ascult muzica, mai citesc... REVISTE laughing mai ies cu prietenii in oras, mai raspun la intrebari pe tpu...gasesc eu ce sa fac tongue depinde ce chef am big grin

| dydav a răspuns:

De ce nu iti cumperi un animalut/ pasare
uite idei o zebra australiana costa ca si un perus 20 de lei sunt mici, le poti imblanzi cu timpulk si cand te plictisesti ai ce face curatenie te joci cu ei le dai drumu prin casa etc

| zuzugurl97 a răspuns:

Mie de exempu imi palace sa fac teste...de personalitate, de psihologie...asta fac eu.