| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Imi dati si mie idei va rog? Cele mai bune idei vor fi premiatewinking!

Răspuns Câştigător
| NUUSTIU a răspuns:

Incearca sa citesti, sa dansezi, sa stai pe TPU, sa te uiti la un film, sa desenezi, sa compui poezii, sa faci un lucru pe care vroiai de mult sa il faci dar nu ai avut chef, sa citesti, sa faci curat, creaza-ti un jurnal, iesi afara cu prietenii, plimba-te.

Sper ca te-am ajutat! Succes!

7 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Pai eu stau pe la pc sau fac o prajitura ceva ies cu prieteni si ma mai gandesc la ce mai pot face:d

| crazygirlyo a răspuns:

Descarca-ti un film sau iesi la un suc cu prietenii tongue

| fluture2404 a răspuns:

Iesi afara cu bicicleta, te plimibi prin parc citesti ceva care te va tine in suspans, ect... depinde la ce te referi cand zici plictisit

| fluture2404 a răspuns:

Merg in parc cu bicicleta, vorbesc pe mess sau la telefon, citesc ceva ...deseneaza pe desenatori.ro... a. da joaca conquiztador este foarte interesant

| Absenta a răspuns:

Ma joc ladypopular
joaca-te si tuwinking
scrie pe google ladypopular si apoi intri pe site si iti faci cont...
Succes!

| tinka a răspuns:

Stau cu prietenii e soOooopeer! distractsie placuta '))

| BabyDoll_7438 a răspuns:

Dorm
Ma uit la tv
Vb cu prieteni la tel
Citesc Reviste
Imi fac unghiile
Ma duc la Mall