| Biuta95 a întrebat:

voi unde ati merge intr-o zi asa frumosa cu prietena voastra cea mai buna?! love struck
Dau funda.
Ps. Impreuna cu mamele noastre am vrea sa ne plimbam!

Răspuns Câştigător
| roxfox a răspuns:

Da. Eu una as merge. E super. Mai ales daca te intalnesti cu prietena ta cea mai buna.

3 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Cea mai buna alegere este o plimbare in parc.happy

| Ancutza12 a răspuns:

In parc sau la un restaurant. Iar daca vreti sa va plimbati, cel mai bine este in parc, cu rolele, bicicleta sau pur si simplu o plimbare usoara. happy

| baero a răspuns:

Incercati intr-un parc cum ar fi IORE sau alte parcuri frumoase din zona ta!