| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fiu mai frumosa ...cum sa fac?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pui oglinda invers.Succes garantatwinking

| clauss a răspuns:

Te duci la un stilist, iti schimbi tunsoarea, te imbraci mai frumos si eventual te machiezi si gata

| Emmeii a răspuns:

Asa te-a dat Dumnezeu. Fiecare e frumos in felul lui. Multumeste`te de felul in care arati si bucurate ca nu ai un handicap sau altceva.

| snowflake a răspuns:

Intotdeauna suntem nemultumiti de felul cum aratam happy
in momentul in care ai arata mai bine, ai vrea sa slabesti, sau sa ai sanii mai mari... happy
incearca sa te machiezi discret, daca asta te face sa te simti mai bine, dar. motto-ul ar fi " nemultumitului i se ia darul " tongue

| rasaritt a răspuns:

Daca practici yoga vei invata sa -ti controlezi gindurile adica sa intri in rezonanta numai cu ginduri si stari frumoase(iubire, fericire, extez, recunostinta, iertare, compasiune, adoratie, umor, incredere in tine insu-ti si inDumnezeu.Gindurile si starile frumoase despre tine si despre ceilalti te vor face irezistibila. Un proverb spune:Frumusetea se afla in ochii privitorului, www.yogaesoteric.net 0723285286