| cryssstynutza a întrebat:

O prietena de-a mea e considerata o usuratica.si eu o consider la fel. nu stiu ce sa fac caci nu gasesc un motiv din care sa ma cert cu ea ca lumea sa nu ma bage in aceeasi oala cu ea. nu vreau sa fie cea foarte rau ca mamele noastre sunt bune prietene. ajutor! nu vreau sa fie cea foarte rau ca mamele noastre sunt bune prietene. ajutor!

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca e prietena cu tine nu inseamna ca si tu esti la fel ca ea, incearca sa nu petreci mult timp cu ea, evit-o, umbla cu alte fete.