| almamihaela a întrebat:

Voi va uitati la "Romanii au talent"? Doream sa va intreb daca stiti ce s-a intamplat cu "Brigada 2 pe 3 & Master red"? Erau bagati in finala, dar acum nu au aparut... Celui mai bun raspuns dau fundita.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Juriul au avut de ales doar 48 de semifinalisti, degeaba le-au spus DA la preselectii pentru ca juriul trebuia sa aleaga doar 48, printre aia 48 nu se aflau brigada.

4 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Nu au fost trecuti in semifinale

| N3X7 a răspuns:

Poi ala eu nu la.m vazut la TV (dar probabil a fost) ma rog mai mult aia au venit sa faca oamenii sa rada si nu cred ca au venit pentru a participa...dar cine stie:S...

| Peppy a răspuns:

Simplu.Nu i-au bagat in semifinala.Nu inteleg de ce.Erau cei mai bunihee hee)

| TheUnikBiby a răspuns:

Hm...ai cautat pe www.romaniiautalent.ro?