| CristalClear a întrebat:

Dar de ce Brigada 2/3 & Master Red de la Romanii au talent nu a ajuns in semi-finala, chiar daca juriul a spus "da"? De la capitolul comedie erau cei mai buni...

2 răspunsuri:
| SummerDays a răspuns:

Chiar nu am putut intelege juriul la anumite decizii facute.Brigada 2/3 chiar merita sa fie in semifinale in locul veveritelor si multi altii.

| Mark_8978 a răspuns:

Au ajuns veveritele vesele si nu au ajuns ei sad, veveritele erau PENIBILE, la fel si ala care facea ca animalele de la tara :\