| anonim_4396 a întrebat:

Voua va merge NAsul Google? Mie nu. Adica chiar exista asa ceva program sa mirosi prin ecran? :O Daca va merge voua ziceti-mi si mie cum.

7 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Cat de proaste puteti sa fiti ma? numai o fata putea sa puna o asa intrebare, cum Doamne iarta-ma sa mirosi prin ecran tu chiar nu gandesti? vai de capu vostru

| AvrVladut123 a răspuns:

Nu merge la nimeni laughing Da, cei de la google ne-au pacalit de 1 aprilie laughing Uite regulamentul.

Dacă întâmpini probleme cu Nasul GoogleBETA, ține cont de următoarele aspecte:

„418: Eroare de protocol la transferul mirosului" indică congestia sistemului. Încearcă din nou mai târziu.
din cauza limitărilor tehnologice, unele mirosuri nu sunt compatibile cu anumite dispozitive;
nu mușca și nu linge ecranul;
încearcă să treci la un browser modern, cum ar fi Google Chrome;
******este Ziua păcălelii.***

Chiar ei au spus ca este Ziua Pacaleli laughing

Fundita :*?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu merge că nu are picioare.
Este doar o păcăleală, chiar nu te-ai prins?
Apriluş măgăruş...nu-ţi spune nimic?
1 aprilie CrazySunshine
Te pup!

| charleslouboutin a răspuns:

Prietene...te droghezi?!

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Cu siguranta. Ce prost eeeeesti!

| bogdanme889 a răspuns:

Chiar esti atat de prost doar eri la aratat na-i vazut la regulametn ca e pacaleala?

| yoboss97_5553 a răspuns:

Ba cum nu merge ca la mine merege da se simte foarte putin mai mult parfumurile au miros!

Întrebări recente