| cosmon a întrebat:

Voua va merge google? Mie nu sad

Răspuns Câştigător
| alisalisa a răspuns:

Mie imi merge, nu stiu de ce tie nu

13 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Un mic secret: Da start -> programs -> accessories -> command prompt, iar acolo introduci comanda: ping google.ro -t, si vezi daca ai respuns. happy Succes!

| cosmon explică:

Pai nu stiu cei care au RDS ar putea sa ma ajute sa-mi spuna daca merge sad Nu merge nici youtube nici google, nici yahoo nici messanger, ori am vreun virus ori e o problema de la rds. Cookiurile si istoria in browser le-am sters, dar degeaba ca tot nu merge sad Sa aiba firefox ceva? o sa incerc cu opera sau altceva poate merge, dar deocamdata mai astept raspunsuri, cel mai bun va primi fundita :d

| cosmon explică:

Pana la urma si-a revenit, o sa premiez primul raspuns ca fiind castigator deoarece niciunul dintre celelalte nu a fost folositor

| hax0r a răspuns:

La majoritatea 'userilor' TPU nu le merge Gugle

| hax0r a răspuns:

Lî o lî

| Malvina24 a răspuns:

Mie imi merge!

| Ana a răspuns:

Imi merge happy

| oky a răspuns:

Si la mine merge.

| mariobros a răspuns:

Mie imi merge, si nu cred ca are legatura ca sunt sau nu useri TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla sa nu mearga ceea ce zici tu.Eu stii ce fac? Probabil vei zice ca-s nebunalaughingdar mereu merge dupa ce fac lucrul acesta: deconectez internetul, scot cablul RDS, il bag la loc, conectez din nou RDS-ul, dupa care merge si google si messenger-ul, totwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge confused