| asdfghjk872 a întrebat:

Vreau detalii despre site-ul "DeviantArt" cu ce se ocupa la ce ajuta cum se foloseste cat mai multe detalii despre el va rog mult! happy

Răspuns Câştigător
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Pe acest site ai sa gasesti tot felul de persoane care isi incarca desenele pe site este un site non-profit. Poti incarca si poze in natura sau editateeste un site destul de frumoshappy. Uite pagina mea ma poti contacta acolo pentru a te ajuta sa iti administrezi paginahappy. Succeshappy.

5 răspunsuri:
| Mandy4105 a răspuns:

Mie mi se pare un site foarte dragut, am gasit foarte multe fotografii deosebite si desi nu am cont (inca) imi petrec destul timp pe-acolo
__________________________
http://www.handmade.host56.com/

| asdfghjk872 explică (pentru OnlyOneMikyAndre):

Http://ina98.deviantart.com/ Aceasta este pagina mea. Nu inteleg um pot adauga prieteni sau cum imi pot pune poze realizate de mine...

| Dina2306 a răspuns:

Nda In legatura cu acet site. Mai demult mi-am facut un cont pe o adresa de mail. Un timp nu am intrat si acum nu mai stiu nimic de el. Mi-am facut altul intre timp pe alta adresa de mail si vreau sa stiu cum se pot gasi prietenii de pe facebook de exemplu pe deviantart? :/ (eu pe ambele adrese de mail am cont de facebookbig grin )

| AleeDreamss a răspuns:

E un site foarte interesant, poti posta diferite poze, sau diferite creatii. Uite si pagina mea http://denisealfenketter.deviantart.com/.