| noSUno a întrebat:

vreau niste statusuri in engleza, italiana, greaca, germana, in orice limba, dar va rog daca se poate cu traducere concreta!
dau funda si vot!

6 răspunsuri:
| victor96 a răspuns:

"There are no idiot questions, there are only idiot answers."

| Ema1239 a răspuns:

Engleza salut ce mai faceti :hello how are you?
italiana salut ce mai faceti: ciao come stai?
germana salut ce mai faceti?:hallo wie geht es dir
greaca salut ce mai faci? geia ti kanis

| noSUno explică (pentru Ema1239):

Hmm,statusuri nu cum sa vb, asta stiam si eu, dar mii greu cu statusurile!

| bialia123 a răspuns:

Engleza salut ce mai faceti :hello how are you?
italiana salut ce mai faceti: ciao come stai?
germana salut ce mai faceti?:hallo wie geht es dir.
dai funda sper. este traducerea corecta ca eu stiu engleza italiana germana da nu si greaga stiu 9 limbi si pot sa iti dau in ce limba vrei in afara de cateva limbi chineza albaneza araba idis filipineza olandeza etc stiu doar : engleza franceza italiana germana caliciana daneza suededza romana spaniola

| Selyna a răspuns:

Γειa σου, τι κάνεις; = Buna, ce mai faci?
Aν είμaι το aντικείμενο κουτσομπολιού, τότε είστε aπλά μιa σκύλa. = Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa
Νομίζεσε aκριβά, aλλά σε ξέρω aπό περικοπές! =Te crezi scumpa dar eu te cunosc de la reduceri Aici ti-am scris cateva in greaca, in engleza sunt simple si la celalalte limbii (germana, italiana etc nu ma pricep) sper ca te-am ajutat (nu cersesc funda) Bafata! :X :*