| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa fac niste investigatii para...(paranormale) si ma gandeam ca ma putetin ajuta si voi. Am nevoie de unelte. Siii stiti cum se numeau aparatele alea depistare de voci electro...nu stiu cum. Am nevoie de dispozitive care pot vedea "chestii" reportofoane, dispozitive de alea de care v-am zis, cu electro nu stiu cum laughing. Puteti voi sa-mi spuneti de ce as mai avea nevoie? Raspunsul care are cele mai bune dispozitive ( si mai ieftine) castiga funda+vot! big grin

2 răspunsuri:
| marelemik a răspuns:

Cel mai bine ai face un consult psihologic sa vezi daca esti normala.
apropo cati ani ai de vrei sa te apuci de chesti de astea?

| coco4782 a răspuns:

Interesant!