| Rallu a întrebat:

Vreau sa imi fac cateva suvite colorate pe par, dar nu cu vopsea. ce imi recomandati? as vrea sa se vada culoarea mai puternic :d (in afara de spray'uri sau violet de gentiana )

2 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Cu nuantatorul ai putea sa ii faci, e un fel de vopsea, doar ca se duce la nu stiu cate spalari.Bafta:*

| newbornkent a răspuns:

Ti le decolorezi cu pudra decoloratoare siii dupa le faci cu nuantzator.se gasesc multe culori la preturi ieftine... dupa 3 spalari se ia.si poti sa-ti faci diferite culori. sper ca te-am ajutat happy