| Giuly_3112 a întrebat:

Buna vreau sa imi fac un caiet al meu cu de toate m-am gandit a imi fac niste jocuri puteti sa imi dati idei ce jocuri pot scrie va rog frumooooos

6 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Pai ai putea scrie age of speed (daca iti plac jocurile cu masini, practic e un joc tridimensional), 1 si 2, poti incerca chicken invaders, 1, 2, 3, 4 sau alte jocuri ca simswinking.

| Ekkaterinna a răspuns:

Lipeste abtipilduri sau tatuaje de la guma in el, scrieti toti prietenii apropiati, scrie profii care ii placi/urasti, iar ca joc clasicul joc cu puncte care trebuie unite pentru a forma o imagine.Succes!

| bogdan_1716 a răspuns:

Uite aici cateva jocuri frumoase: http://www.mini-games.ro. Poate te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe caiet mai nu pe calculator

| Dedelyna a răspuns:

Cum se downloandeaza sims?big grin

| danielo2 a răspuns:

Am eu cateva jocuri faine cum ar fi :-metin2, perfect word, fifa 2010, alien vs predator si nu nu stiu eu ma joc imi mult jocuri online laughing