| anutze a întrebat:

Voi ce mai faceti sa nu va plictisiti? eu desenez dati-mi si mie idei cu ce sa mai desenez, sau alte lucruri va rog frumooooos! dati-mi site-uri cu jocuri sau ceva, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BlackCinnamon a răspuns:

Deseneaza'ti sentimentele happy. Atunci cand simti ceva, deseneaza, transpune'l pe foaie :p, in forma de peisaje, sau oameni. In afara de desenat ai putea sa te apuci sa te uiti la seriale, de preferat care deja au aparut, cateva sezoane bune tongue, sau sa iti pierzi timpul vorbind la telefon si prin mesaje cu prietenii, sau cu o persoana. la mine merge happy succes.

14 răspunsuri:
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Eu cam...am talent la desen.[ Nu ma laud, dar desenez frumoss ] ..Am un caiet plin..am desenate..multe chestii..am multe grafitty`, o fata si un baiat ce se saruta... pisici, profesorii mei din scoala, sentimentele..blaa blaa blaa.chatterbox

| anutze explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Da si eu am multe caiete pline, iar atunci cand desenez ma simt in lumea mea, imi place sa desenez pe muzica desenez ce ascult, dar acum am ramas fara idei pentru ca sunt niste prostii de melodii big grin

| anutze explică (pentru condemnedAntagonist):

Astea sunt exemple de melodii proaste sau imi recomanzi sa desenez pe ele?
sincer, nu stiam ca exista asemenea prostii...

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru anutze):

Dar ce gen muzică îţi place ţie?

| anutze explică (pentru condemnedAntagonist):

Rock big grin

| anutze explică (pentru condemnedAntagonist):

Scuze ca am zis ca sunt prostii, daca tie iti plac....fiecare cu ce i placewinking

| anutze explică (pentru condemnedAntagonist):

Mersi! imi place mult melodia!

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru anutze):

Toate melodiile lui sunt geniale.

| anutze explică (pentru condemnedAntagonist):

Stiu :*

| KM3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SOKOE1GEAE8
poate ca videoclipul acesta o sa te ajute

| 5IrOK a răspuns:

Cand te plictisesti poti face o gramada de lucruri
poti iesi cu prietenii la plimbare
poti sa te joci la pc te mai uiti pe net la una alta
Eu de obicei cand ma plictisesc ascult muzica ma uit la un film ceva
ma duc afara mai povestesc cu prietenii
In privinta jcurilor nu stiu ca sa zic incearca happy weels si o sa te bine dispuna garantat

| daniela281 a răspuns:

Eu de obicei ascult muzica si dansez dupa melodie, e foarte placut si interesant, ai putea sa incerci, insa daca nu iti place sa asculti muzica ai putea sa alcatuiesti un joc singura.De ex>faci o lista cu intrebari si raspunsuri, apoi te joci cu parintii sau prietenii.cine raspunde primul la intrebare primeste ceva in schimb sau ceva de genul. Funda?