| kony a întrebat:

Buna! Vreau sa invat sa cant la pian. Stiti niste cursuri online sau pe netbune care ma invata ceva?
funda

5 răspunsuri:
| cryssbby a răspuns:

Draga Kony, am o doamna foarte draguta care m-a invatat si pe mine daca vrei da-mi un mesaj privat si iti dau numarul ei si vb si eu cu ea... fundita!

| IovanutAlin a răspuns:

buna,. si eu fac chitara... prima data am facut online si este mult mai greu decat la un intructor profesionist... crede-ma incearca sa faci cu un profesor

| WeenieMe a răspuns:

Buna! http://www.pianonanny.com/
E in engleza dar sper sa te ajute!
Mie mi-au fost de folos!

| de_Muzica_Clubul_1989 a răspuns:

ClubuldeMuzica.ro ofera lectii de PIAN, CHITARA, VIOARA, CANTO si este deschis tuturor persoanelor, indiferent de varsta sau de nivel. Locatia este eleganta, profesorii sunt experimentati, deschisi la orice gen muzical si aveti BONUS cursuri de teoria muzicii si istoria muzicii, sau studiu individual gratuit pe instrumente noi si performante.
Prima lectie este GRATUITA!

Pt mai multe detalii: http://www.clubuldemuzica.ro/
Inscrierile se fac la nr de tel: 0736 577 110

| isabella_7231 a răspuns:

Iti recomand sa incerci mai bine cu un profesor, cel putin pentru inceput. Daca locuiesti in Bucuresti poti sa incerci la Boem Club. Au profesori foarte draguti.