| Lasatunumele a întrebat:

vreau sa stiu cam cat de mare trebuie sa fie o pisica (femela) pentru a fi sterilizata? Si cat costa sterilizarea? Se face la medicul de familie? Funditabig grin

3 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Bună hmm... vreo 2-3-4 ani Fundiţă?

| Lasatunumele explică:

Medicul veterinar, scuze

| simina a răspuns:

Trebuie sa aiba un an si de preferat un rand de pui inainte de asta.Medic de familie? Medic veterinar vrei sa spui. Operatia costa 100 ron plus tratamenul de dupa cu antibiotice ca sa nu faca septicemie, tratament care tine trei zile cam 35 de lei/zi.