| IAmTheLegendary a întrebat:

Vreau sa va zic ceva..Am reparat Pc-Ul,de pe care scriu acum intrebarea, si am luat un mouse..Merge foarte bine! Dar are un butonas langa.Este de dat pe el si se deschide programul respectiv fara sa dau tu Dublu Click?

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Pentru ca pe buton scrie "X2" adica da, da dublu click automat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il foloseste nici jalea

| MultiCore a răspuns:

Da, este 2X click. Este apărut la modelele mai noi (un moft).

| IAmTheLegendary explică (pentru MultiCore):

Nu l-am vrut eu, ei mi l-au dat..Au zis ca e mai special, e mai nou