| Deea_2449 a întrebat:

vreau si eu exemple de id care nu contin nume sau prenume... v rogg. dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Pai depinde de ce vrei sa fie legat, poti pune cintecul tau preferat sau denumirea filmului tau preferat, porecle dragute plus combinatii de cifre, cum ar fi : fufuletz555
awalkt0remember, rumor_has_it
Dance_dance546 sper ca te-am ajutat, sunt o gramadaa depinde de imaginatie si caracter :*

1 răspuns:
| RappiNOnProductioN a răspuns:

Pai un id de mess trebuie sa te reprezinte...sa te caracterizeze la fel cum este si carnetul de note. Ce iti place mai mult... sper ca ai inteles ce vreau sa iti spun. Funda?