| bananuskin a întrebat:

vreau si eu idei pentru majorat. Program artistic si decoratiuni pentru sala. Fundaaaa!

2 răspunsuri:
| Creionelroz777 a răspuns:

Eu am avut la majorat scaunele imbracate in matase alba cu funde roz si sala amenajata cu decupaje de litere insemnand urari. O chestie interesanta ar fi sa pui la intrare un carnetel in care sa se semnze toti cei prezenti urandu-ti ceva. Va fi haios sa privesti peste ceva ani, crede-ma.

| bananuskin explică:

Buna tare ideea cu carnetelul. Merg pe culorile alb si mov, si voi avea artificii inalte, piramida de sampanie, masina pentru baloane de sapun, flori inalte pe mese, scaunele la fel, imbracate, fundite la paharele de sampanie, covor rosu la intrare, 2 mici turnuri Eiffel, dar mai vreau idei. big grin