| Evalol a întrebat:

Buna, TPU!
Vreau sa decorez sala de clasa pentru Craciun, dar nu am idei! Vreau idei de decoratiuni! Vreau sa specific ca noi avem jaluzele, deci nu putem pune fulgi sau ghetute din hartie, etc. Avem multe dulapuri in clasa si as vrea sa le decorez si pe ele cumva, bradul l-am facut deja! Vreau multe idei, va rog mult! Multumesc!

2 răspunsuri:
| oOMasTerOo a răspuns:

Buna, iti vin cu urmatoarele sugestii: puteti sa atarnati niste fulgi din hartie/cumparati de tavan cu scotch (necesita ceva ofert, dar merita), puteti pune beteala pe primele banci de pe fiecare rand, de asemenea pe pereti puteti lipi diferite obiecte din hartie, desene, imagini. Puteti pune sub brad cadouri (goale) facute din cutii de diferite dimensiuni impachetate. Pe dulapuri puteti sa puneti diferite globuri, instalatii, beteala sau chiar spuma dinaia ornatosre de Craciun. Cand porniti bradul faceti cat de intuneric posibil, cu niste colinde pe fundal, efectul e genial. Enjoy! ❤

| Evalol explică (pentru oOMasTerOo):

Multumeeesc! Chiar m-ai ajutat foarte mult!