| alexx78 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru majorat. Adica unde sa il fac si cat m-ar costa un majorat laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă pui mai mult preț pe loc și vrei să fie ceva cool și despre care să vorbescă toți prietenii atunci alegi clubul, dacă ai o limită la bani atunci poți să faci ceva frumos acasă la tine.

| raducuu a răspuns:

In jur ca o petrecere normala ar costa, iar o idee cred ca ari fi o petrecere cu o team speciala(carnaval, halloween ceva acre sa va distrati)