| KarinaD a întrebat:

Vreau si eu niste teme care fac xp-ul sa arate ca windows 7. Nu-mi da-mi Seven Transformation Pack ca-mi merge naspa.[ Nu-mi apar chestiile in bara ] Multumesc.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Windows Transformation pack chiar nu faci mare lucru dar mai este ceva care merge chiar foarte bine si recomand cu caldura: www.crystalxp.net si pe google cutoPack tools o tema fiind si aici http://www.crystalxp.net/......-packs.htm dar sunt mult mai multe teme.
Incearca si nu vei regreta.

| assassinul95 a răspuns:

Hmm... daca ai 1gb ram si minim 2ghz single-core iti sugerez sa iti pui windows 7 direct ceva homebasic eu il am de un an si stie sa foloseasc rami si cpu mai bine ca xp

| Brangspears a răspuns:

Asa este Crystalxpe foarte bun