| Robert030 a întrebat:

Daca din greseala am combinat 2 teme: Vista inspirat 2 cu seven transformation pack 5.0 (icoanele din vista inspirat 2, restul din seven transformation pack)sunt sanse sa se intample ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rău sigur nu e happy
Numai să mai poți să-l dezinstalezi! Afurisitele astea de programe lasă urme de cele mai multe ori!

4 răspunsuri:
| Ferenin a răspuns:

Nu! ce ar putea sa se intample? Daca instalarea a reusit asta e, pace si prietenie! Chestia e ca o sa-ti manance un pic din ram atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În cel mai rău caz se vor corupe niște fișiere de sistem importante ale XP-ului și vei fi nevoit să-l reinstalezi ca să soluționezi problema.
În cel mai bun caz...doar îți mănâncă resurse hardware aiurea și XP-ul arată ca o sorcovă!

Dacă ai minimum 1 GB RAM mai bine încerci un Windows 7 pe viu, nu imitații ieftine!

| Robert030 explică:

Daca dezintalez unul din ele e mai bine?

| Robert030 explică:

Nu-i nimic am tuneup utilities 2011 si CCleaner 2.4, se ocupa ei de asta