| clau25 a întrebat:

Buna vreau si eu o lista cu toate revistele care se gasesc la chioscul de ziare (daca se poate sa fie toate va multumesc, daca nu macar cate stiti ). stiu ca pare foarte ciudat ce am cerut dar chiar imi trebuie. multumesc foarte mult celor care raspund la aceasta intrebare destul de dificila. fundita cel mai bun raspuns si vot ceilalti.

Răspuns Câştigător
| ali_2293 a răspuns:

Popcorn; bravo; bravo girl; adevarul; practic in bucatarie; practic gradina, apartament...; draga mea; integrame; buro; fhm; playboy; ele; in style; cool boys; bollro; OK; libertatea; poker; stuff; one; hannah montana; cool girl; cosmopolitan; draga mea; esquire; ittrends; mireasa; psihologia; sensa; joy; men's health; origini; fhm; click; click pentru femei; look book; Romania turistica; sport; forbes; national geographic; can can; diva; tango; Romania pictoreasca; contemporanul; idelier...eu doar atatea stiu. Sper sa iti fiu de ajutor.Scz daca am scris vreo revista gresitbig grin