| hunterr a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o cartela cu numar,insa nu prea stiu cum e cu acestea, asa ca va intreb pe voi.Din cate stiu se gasesc la chioscul de ziare.Gasesc cartele cu numar care sa coste 2 euro sau toate sunt de 5 euro?

Răspuns Câştigător
| ՃԾՃԾ a răspuns:

Cumperi cartela numai cu numarul, fara credit care e gratis. dar prntru a o activao, trebuie sa incarci asa ca, cumprei si un cupon cu minim 4 euro. eu te-as sfatui sa iei cu 5 pentru ca iti activezi obtiuni mai bune si nu e nici prea multwinking funda?

| hunterr explică (pentru ՃԾՃԾ):

Si ce obtiuni am de ales? cate minute pot activa cel mai mult uco optiune?

| ՃԾՃԾ a răspuns (pentru hunterr):

In ce retea?

| hunterr explică (pentru ՃԾՃԾ):

In Orange

5 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Cea mai ieftina cartela cu numar pe care o poti cumpara costa 5 euro, dupa care poti reincarca cu cati euro doresti pe ea. Le gasesti la chioscul de ziare, si la unele magazine de cartier, Supermarketuri, Hypermarketuri, etc.

Sper ca te-am ajutat

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

O cartela costa cam 5 euro diin pacate dar cu minim 4 euro este