| Ioanna2012 a întrebat:

Buna!

Vreau si eu sa descarc niste filmulete (parti ) din filmul,, Doua lozuri". Am gasit pe youtube cate filmulete care imi trebuie si nu stiu sa le descarc, ama vut un program insa acum nu mai merge... va rog ajutati-ma big grin

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Instaleaza-ti programul youtube converter
sau downloadeaza de pe
www.savevid.com

| Ruxiii a răspuns:

Download Real Player http://eu.real.com/realplayer si dupa intra pe youtube si le downloadezi in format flv.

P. S : "Doua loturi" nu "Doua lozuri"

| AcI a răspuns:

Daca spui ca ai gasit pe youtube te invat eu cum sa faci
du-te pe google si scrie download downloader youtube, iti va da un program il ei il deschizi si scrii linkul si le salvezi la tine in pc, daca nu reusesti trimite-mi un mesaj tongue

| mihhay a răspuns:

Pai... ai incercat youtube doenloader? copii siteul youtube unde este video-ul si ii dai paste, dupa care download(sau save, nu mai stiu)