| coolgeo98 a întrebat:

Recent mi am luat laptop si are camera web...cum ma pot vedea? vreau sa fac fotografii sau filmulete daca merge. Ce program trebuie sa descarc?
PS: Din cate am inteles in my computer trebuie sa mi apara o camera dar cand intru nu mi apare nimic) am laptop de la firma Toshiba-daca conteaza.
Fara comentarii uracioase ( nu prea ma descurc cu leptopul nou ).

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Eu am laptop. si mi-am descarcat programu Dell Webcam. Merge sa faci si video si poze. Si sa-ti modifici fata. Si in + merge si la web cu efectele de la Dell webcam.:* Bafta.1 Daca nu sti ceva ID`U MEU EEE.: snooky.chocholate

2 răspunsuri:
| Capsunicax3 a răspuns:

Np.:*