| RinaSheez a întrebat:

vreau si eu sa stiu... cat costa pe luna net pe mobil la cosmote? mersi anticipat pentru raspuns:*:*

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

In orice caz costa destul de mult. Poti intra pe www.cosmote.ro pentru alte detalii. Iar daca ai cartela, suna la 1234 si apoi tasteaza 140 pentru a intra mai repede in legatura cu departamentul de realtii cu clientii. Anul trecut, cand mi-am facut abonament la Cosmote, mi-au spus cei de la Germanos, ca cei de la Cosmote vor face o noua oferta in legatura cu Internetul pe mobil. Cei de la Vodafone si Orange au ceva asemanator, la fel si cei de la Zapp. Mai raman cei de la RDS mobil si Cosmote sa vina cu oferte! :)

O zi buna!