| Rebeca2911 a întrebat:

Imi poate da cineva cateva informatii despre internetul pe mobil de la Cosmote?
As vrea sa stiu cat costa pe luna, daca ma costa cand descarc muzica, daca ma costa ori de cate ori accesez internetul si daca tariful lunar variaza de la o luna la alta! Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita la astia e scump / la Orange e mai fain si Vodafone vad ca au pachete de exemplu Orange net nelimitat in portalu lor plus 500 mb 5 euro / Vodafone la fel cosmote te taxseaza pe conectare la greu / inainte era la Orange si wap nelimitat pentru 3.5 euro era misto in prima luna astea 2 Orange / Vodafone ofera net free

| superstelutza a răspuns:

Da ca vrei doar 24 de ore este gratis