| LoveSelena a întrebat:

Vreausa imi pun melodii pe telefon, dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta.

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Poți cumpăra un USB. Unele telefoane îl au chiar la încărcător și doar tragi încet de el, de exemplu BlackBerry sau mai există un card unde îți pui cardul de memorie al telefonului și doar îl bagi în calculator.
Sper că te-am ajutat!

| winter a răspuns:

Bagi cablul de date in telefon si la calculator-te duci la melodia respectiva si dai click dreapta pe ea- te duci la"send to" iar acolo o sa alegi telefonul tau ca sa se trimita si cred ca este ultimul din lista de obicei

| YukiMady a răspuns:

Daca ai bluetooth pe calculator, poti sa iti trimiti pe telefon, daca nu poti, ia.ti cablu USB. Altfel nu merge.

| Cecex3 a răspuns:

Poti pune melodii, poze, videoclipuri prin cablul USB happy