| Mandrusca_Marco_1993 a întrebat:

Cum as putea fi actor in seralul pariu cu viata

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Va trebui sa mergi la un casting al celor de la Media Pro Pictures. Exista periodic astfel de castinguri pentru figuranti in toate serialele PRO TV. Poti sa intri la ei pe site si sa gasesti mai multe detalii despre casting-urile de la Buftea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e simplu

trebuie sa ai talent adevarat
un trecut bazat in actorie / muzica
ceva cursuri poate chiar un liceu de arta
si sa fii mai tare decat restul miilor care dau probe

| mariukka a răspuns:

Deja cred ca nu le mai trebuie actori (trebuie sa fii cunsocut prin toata tara

| MyaEmy a răspuns:

In primul rand trebuie ca ai talent si muzical si actoricesc.In al doilea rand trebuie sa participi la un casting organizat de regizorul serialului Pariu cu Viata; Daca vei fi cel mai bun dintre toti cei care vor da proba, vei primi rolul.
Sper ca te-am ajutat.

| AnneHere a răspuns:

Pai..trebuie sa ai talent actoricesc, dar si muzical.
Si sa dai o proba la un casting ''Pariu cu Viata''

| LemonGreen a răspuns:

Cu stil tongue

| Ucaa a răspuns:

Esti actor si chiar unul principal, dar doar in propriul serial "Pariu cu viata" happy :*