| Andreeaanon a întrebat:

Buna; x ` Caree stiee cum se termina Triunful >Dragostei?: fuuundaa; x + V0tt; x!

Răspuns Câştigător
| Ancuticaaaaaaa a răspuns:

Pai triunful dragostei se va termina ca orice telenovela... dragostea dintre max si maria va triunfa ...maria va afla ca mama ei este victoria.si o va accepta intr-un sfarsit. ximena sfarseste tragic.iar ei 2 vor creste amn2 copilul lor si pe cel al ximeneibig grin

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Daca ai nevoie iti pot da chiar toate episoadele din el si il poti vedea tu singura sau iti pot povesti eu, dar asa stric interesul de a afla singura, daca totusi vrei sa afli de la mine lasa-mi un mesaj. Uite linkul:http://www.telenoveleonline.com/......-amor.html

| AndrewBa a răspuns:

Se termina cu cine a jucat intr-o lista ಠ_ಠ