| Csabesz a întrebat:

Buna Ziua. Am o mica problema, cand dau la www.facebook.com nu-mi apare siteul? va pun o poza
http://tinypic.com/r/23wtqg8/5
va rog un ajutor, am reinstalat windowsul si tot asa imi apare

2 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Incearca sa il deschizi de pe alt browser.

| Axis98 a răspuns:

Nu stiu, dar vreau sa aflu si eu asta fiindca cand intru pe GAMEBANANA( un site cu o gramada de resurse genul: cs, minecraft, half-life...etc.)si mie imi aparea asa, acum imi apare cum trebuie. Probabil Adobe flash player-ul sau ceva de genu nu e updatat(la mine e pe Auto-Update).