| anonim_8269 a întrebat:

Am o problema cu mailul, adica nu mai primesc mailuri eu pot sa trimit dar de primit nu primesc.Am aflat asta de ceva timp si nu stiu din ce cauza. Mi-a zis cineva ca poate fi contul inactiv. Aeti vreo idee? Din ce cauza poate fi? multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza ca, din 30 august, utilizatorii au fost impartiti in 2 categorii: juniori si seniori si tu esti junior(scrie sub avatarul tau de la profil). Juniorii nu pot trimite mesaje altor utilizatori, nu pot vota si nu pot intra pe chat. Vei deveni senior cand vei avea 100 de raspunsuri. Succes si numai bine!

| FesCuDungi a răspuns:

Mai sunt unele probleme la yahoo, in special cu adresele noi create! rabdare, toate se vor rezolvawinking