| benflorin a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai primesc mailuri de la anumite adrese? Nu exista butonul dezabonare. Am facut contul recent si nu stiu de unde imi tot trimit astea mailuri pentru ca nu am intrat pe nicaieri si nu m-am inscris la fel pe nicaieri!

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Deschide pagina principala de mailuri, dai la Options, apoi mail options, apoi in stanga la blocked adresses, la add an adress scrii adresa de mail de la care nu mai vrei sa primesti mailuri si apoi dai click pe plusul din dreapta casutei pentru a o adauga. Adresa se adauga in casuta aia mai mare de dedesubt. Atat. Succes!

| aumih16 a răspuns:

Incearca unsubscribe! sa te dezabonezi! e mai bine asa! cu options e mai greu!

| aumih16 a răspuns:

De ce zic spun asa! ca daca alegi options! cel mai probabil nu vei scapa de emailuri! probabil vei mai primi! vezi si tu!