| Gabriel_Ghivici_E._1999 a întrebat:

Bună ziua, aș dori dacă știe cineva locuri înalte, blocuri, clădiri pe care sa te poti urca și sa ai o priveliște frumoasă noaptea! Cât mai multe locuri posibile!

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Numeri pe degetele de la o mana cladirile pe care te poti urca, daca nu locuiesti acolo (si daca locuiesti, trebuie sa alergi dupa administratorul blocului samd) in Bucuresti stiu NUMAI 1-2 si numai din auzite (sunt restaurante la ultimul etaj) inca nu am fost in niciuna