| mihaixe a întrebat:

Buna ziua! As dori sa stiu si eu niste locale din Craiova pe care pot sa le inchiriez pentru a imi sarbatori ziua de nastere ( 16 ani ). Si vreau sa stiu preturile. Multumeac anticioat

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai arunca banii pe zile de nastere, de banii aceia faci acasa ziua, iei un tort si maninci cu familia, o masa in oras la restaurant sau terasa sare de 400 lei, totul sa scumpit, si nu merită sincer.

| gabicoo a răspuns:

Lasă măi că dă Olguța petrecere de 9 mai și petreci gratis cu prietenii.