| Cosmin_9592 a întrebat:

Cam cat ar costa sa iti tunezi un Smart roadster? interior, exterior? dau funda...si ce ziceti se merita sa bag bani in tuning in masina asta? nu ma intereseaza viteza

Răspuns Câştigător
| 21ACCESS a răspuns:

MERITA! daca o faci ca la carte, de ce nu? daca o faci, macar fa-o cu kit calumea nu cu bari cumparate din piata la 500 lei bucata sau mai putin. adevarul e ca vei investi ceva in ea, dar zic eu ca o sa-ti placa si cred ca va fi unicat. (de pret nu stiu exact ce sa zic. sunt diferite firme de tuning cu diferite preturi) BAFTA