| Superior a întrebat:

Buna,pot conduce aceasta masina la 16 ani? https://www.olx.ro/......9hqkX.html merita? Imi place mult cum arata.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, pana la 18 ani nu poti sofa o masina adevarata!
NU stiu daca tu vezi bine, dar in poza masinii Smart, scrie ca are o capacitate cilindrica de 700cm3, ori tu la categoria de varsta 16 ani, nu poti sofa nimic peste 150cm3!
Partea buna este ca poti sofa pe o masinuta ATV sau o motocicleta mica cu capacitate de maxim 150cm3, daca iti iei carnetul de sofat pentru categoria AM, A1, B1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smart cu volan pe dreapta, oare exista o masina mai putin sigura?

| Knu a răspuns:

Nu.