| cappucinno a întrebat:

Caut de ceva timp o subtitrare in limba romana pentru filmul Les Arbitres si nu gasesc.Toate subtitrarile sa apeleze la mine. Va rog frumos daca stiti unde pot gasi sau sa-mi postati un link v-as fi recunoscator! O zi buna in continuare!

2 răspunsuri:
| cutzu35 a răspuns:

Http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/3791636/les-arbitres-en

http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/3791636/les-arbitres-en

sau poti scrie la google download subtitrare les arbitres sper ca te-am putut ajuta

| Teolps a răspuns:

Pe ce site ai vazut acest film?