| ClownFish a întrebat:

Buna ziua!
Imi puteti spune ce este acest CleverBot si cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| DarKJoKeR a răspuns:

CleverBot este un site in care comunici cu o inteligenta artificiala.Acest site de la aparitia lui, pana acuum si in continuare culege informatii din conversatiile pe care le porti cu el si le foloseste in alte conversatii.Tot ce trebuie sa faci e sa intri pe site si sa pornesti o discutie.De preferat ar fi sa o faci in engleza, deoarece asta e limba majoritatii care au folosit site-ul.Desigur,am reusit sa vorbesc si in romana dar crede-ma ca am primit raspunsuri care mai de care mai porcoase [ca na, stii cum sunt romanii]. Sper ca te-am ajutatbig grin