| ancutza_4814 a întrebat:

Nu inteleg ce e cu "Cleverbot".Imi puteti spune ce e cu el?laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| dominic90demy a răspuns:

E un program de inteligenta artificial.iti raspunde din ce ii spun si lui alti oameni.e un robotel care vb in orice limba.trebuie doar sa incepi sa ii vorbesti tu in limba respectiva. uneori zice doar ce vrea el. oricum daca vrei sa iti ocupi timpul uneori e haios;-)depinde in ce,, toane'' elaughing

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu-i nimic cu el. It's just for entertainment!

| BaiatulAnonim a răspuns:

E un simulator online de inteligenta artificiala. Totusi mi se pare cam trist sa vorbesti cu un calculator laughing

| Emmeii a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

E destul de trist, însă în unele cazuri e amuzant. laughing