| tibicosminPaiN a întrebat:

Stiti cumva un joc in care poti sa-ti alegi...la inceput,ca sa incepi jocul,cred ca iti apareau trei roboti si trebuia sa alegi unul si dupa aceea nu stiu esti in spatiu,sau...intr-o alta lume.Este un vrajitor sau nu stiu,cred ca,sau nu stiu,care in prima misiune trebuie sa impusti niste navete,restul nu-mi amintesc,in a doua parte te duci la cineva si pe acolo unde te duci gasesti ceva care sa zbori.In urmatoarea misiune trebuie sa distrugi mul mai multe navete,si dupa aceea trebuie sa omori niste insecte uriase.Si altceva la alegerea la inceputul jocului unul din 3 roboti 2 roboti sunt masculini,iar una este fata!Ma puteti ajuta?Va rog.Am jucat jocul acum 3 ani,dar am uitat cum se cheamasad.Dau ogramada de fundite punand mai multe intrebari si daca raspunzi la intrebare chiar daca ai gresit,iti dau funda si tot la cel care ma ajuta la intrebarea asta!Va rog!

3 răspunsuri:
| tibicosminPaiN explică:

Cine raspunde ii raman recunoscator toata viata...

| Tailynne a răspuns:

Buna!:-h
Nu sunt sigura daca este ceea ce cauti, jocul se numeste ''Bomb it'', sa speram ca acesta este jocul pe care il cauti :http://www.agame.com/game/bomb-it.html
Imi cer scuze daca nu este cel pe care il cauti, un weekend placut!>:D

| tibicosminPaiN explică (pentru Tailynne):

Nu este jocul pe care il caut...dar oricum multumesc!